BIOGRAPHY

12. dubna 2015 v 12:55
Selena Gomez,celým jménem Selena Marie Gomez je americká zpěvačka a herečka známá pro svou roli Alex Russo v seriálu "Kouzelníci z Waverly",který 2x obdržel cenu Emmy.Následně také hrála ve filmu "A zase jedna popelka", Kouzelníci z Waverly Film,Kouzelníci z Waverly - Alex vs. Alex,Program na ochranu princezen,Ramona & Beezus,Spring Breakers,Behaving Badly a Rudderless.Nejen že je Selena úžasná herečka,její kariéra se rozšířila i do hudebního průmyslu.Vydala 4 studiová alba z nichž 3 nahrála s kapelou "The Scene" a všechna byla velmi úspěšná.Debutové album nese název "Kiss & Tell",které sbíralo jeden úspěch za druhým.Píseň "Naturally" se stala nejznámějším a nejúspěšnějším singlem tohoto alba.Druhé album nese název "A Year Without Rain",třetí "When The Sun Goes Down" a 4. - Seleniné první sólové album,tedy bez kapely The Scene "Stars Dance" k němuž udělala i velké Stars Dance Tour.

OSOBNÍ ŽIVOT - Selena se narodila v Grand Prairie ve státě Texas bávalé divadelní herečce Amandě "Mandy" Teefey a Richardovi Joelovi Gomezovi.Když bylo Seleně 5 let,její rodiče se rozvedli.V roce 2006 se její matka opět provdala a to za Briana Teefey,s nimž se jí v roce 2013 narodila dcera Gracie.Selena nese jméno pro texasko-mesické zpěvačce Seleně Quintanille.Její otec má mexické kořeny,její matka je italského původu.

ZAČÁTKY - Selenina kariéra začala už v jejich pouhých 7-mi letech,kdy si zahrála malou Giannu v seriálu "Barney & Friends" Později si zahrála menší roli ve filmu Spy Kids 3 -D: Game Over,filmu Walker,Texas Ranger: Falešné obvinění a hlavní roli v seriálu Brain Zapped.

SOUČASNOST - Nyní Selena natáčí hned několik filmů.V některých si zahraje jednu z hlavních rolí,ovšem v jiných bude její role jen vedlejší.Kromě toho tvrdě pracuje na novém,v pořadí již 6. albu "Revival",které vydá pod nahrávací společností Interscope Records 9. října tohoto roku. V červnu vyšel první singl s názvem "Good For You."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama