Srpen 2015

Hostující vystoupení na koncertě Taylor Swift v Los Angeles

29. srpna 2015 v 0:18 | Adell

Selena vystoupila 26. srpna jako speciální host na koncertě Taylor Swift v Los Angeles v rámci 1989 tour ! Sel zde zazpívala píseň "Good For You" a svou část tam měla i Taylor. Obě si to určitě užily a tak stejně i přítomní fanoušci. Nutno dodat,že toto bylo první LIVE vystoupení Sel s touto písní. Do galerie jsem nahrála 21 vysoce až středně kvalitních fotografií. Většina fotek je od fanoušků,jen prvních 5 je profesionálních. Nezapomeňte se podívat i na video,které najdete níže.Píseň "Good For You" je v USA certifikována platinou i zlatem

28. srpna 2015 v 23:39 | Adell |  News

2 měsíce po přemiéře a téměř bez jakékoliv propagace,nejnovější singl naší Seleny "Good For You" byl v USA certifikován zlatem a platinou, což znamená,že se prodalo více než 1 000 000 kopií této písně. Pro Sel je to opravdu velký úspěch a pro ASAPA Rocky vlastně největší úspěch v jeho kariéře. Gratuluju !


"The Heart Wants What It Wants" v podání Kelly Clarkson

28. srpna 2015 v 23:28 | Adell |  Videos

Kelly Clarkson zazpívala 25. srpna na svém koncertě ve Phoenix v rámci Piece by Piece tour cover písně "The Heart Wants What It Wants" od naší Sel. Zazpívala to opravdu krásně. Podívejte se sami:


Selena v New Yorku (19 - 20.8.)

24. srpna 2015 v 0:10 | Adell |  Gallery Update

Mám tu pro vás několik fotografií,které pochází ze dne 19. srpna a 20. srpna. První fotky pochází z doby,kdy Selena opouštěla svůj hotel v New Yorku. (18. srpen) Podle fanoušků byla velmi milá a s některými si i popovídala. Další várka fotografií pochází z 19. srpna,když opouštěla svůj hotel a mířila na oběd do restaurace "Beauty & Esses." Poslední fotky pochází z 20. srpna,taktéž z New Yorku. Všechny candids jsou již dostupné v galerii:
New photos from "Pantene" photoshoot

20. srpna 2015 v 22:48 | Adell |  Gallery Update

Jak určitě všichni víte,Selena se stala novou tváří značky Pantene,konkrétně kampaně "Strong is Beautiful." Objevily se 4 nové fotografie z photoshootu pro tuto kampaň. Opravdu krásné fotky. Naleznete je již v galerii ! :-)


(18/08) Selena at LAX airport

20. srpna 2015 v 15:37 | Adell |  Gallery Update

Předevčírem (18/08) byla Selena zahlédnuta paparazzi na letišti LAX v Los Angeles ,odkud odletěla do New Yorku. Zatím nevíme,jaký byl účel její cesty,ale zato mám pro vás jednu celkem špatnou zprávu. Selena jednomu fanouškovi prozradila,že na letošních VMA's nebude vystupovat.Což mě osobně celkem mrzí.. Mám tu však pro vás i jednu dobrou zprávu ! Sel před pár dny řekla,že během jednoho měsíce živě s "Good For You" - jejím nejnovějším singlem vystoupí. Takže uvidíme,co z toho nakonec bude. Každopádně fotky z letiště již naleznete v galerii ! :-)


Aktuální a zajímavé novinky (17.8.2015)

18. srpna 2015 v 21:24 | Adell |  News

Včerejší den nám přinesl spoustu zajímavých novinek. Abych nemusela psát "milión" článků,vše jsem shrnula do jednoho. Doporučuju vám si vše přečíst.

>>> Demi Lovato začala Selenu opět sledovat na instagramu.
>>> Selena na instagramu překročila haranici 41 miliónů "followers."
>>> Selenina manažerka Aleen Keshishian potvrdila,že nové album "Revival" výjde 9. října a Sel se vydá na tour už v příštím roce (2016) !
>>> Album "Revival" je již dokončeno.

Good For You is nominated for VMA 2015

18. srpna 2015 v 20:50 | Adell |  Vote

Teprve dnes MTV spustilo hlasování v kategorii Song Of Summer na letošní Video Music Awards. Nominovaná je i naše Sel a to konkrétně s jejím nejnovějším singlem "Good For You" ! Slavnostní předávání cen se uskuteční již 30. srpna a moderovat je bude poprvé Miley Cyrus. Níže naleznete celý seznam nominovaných a návod jak hlasovat.

Song Of Summer - Nominace

Fifth Harmony - "Worth It"
Mamor Lazer - "Lean On"
OMI - "Cheerleader"
Taylor Swift - "Bad Blood"
David Guetta ft. Nicki Minaj - "Hey Mama"
Fetty Wap - "My Way"
Jack U ft. Justin Bieber - "Where Are U Now"
5 Seconds of Summer - "She's Kinda Hot"
Silento - "Watch Me"
Demi Lovato - "Cool For the Summer"
The Weeknd - "I Can't Feel My Face"
Selena Gomez ft. A$AP Rocky - "Good For You" - #GoodForYouVMA

Návod jak hlasovat:

• Na twitteru a instagramu pište tweety s hashtagem #GoodForYouVMA maximálně 12x denně z jednoho účtu.
• Jako hlas se počítá i Retweet.
• Pokud chcete sledovat,kdo má kolik hlasů a na kterém místě se zatím nachází,jednoduše klikněte ZDE

New photos from "Jennifer Klein's Day Of Indulgence Summer Party"

18. srpna 2015 v 15:11 | Adell |  Gallery Update

Jak už možná víte,Selena se v v neděli 16. srpna zúčastnila "Jennifer Klein's Day Of Indulgence Summer Party." (Více informací zde.) Včera se objevily 2 fotografie,které byly vyfoceny uvnitř tohoto večírku. Na první fotografii můžete vidět Sel po boku Kerry Washington a na té druhé je Selena společně s Leslie Mann,Sofiou Vergara,Rebel Wilson a Annou Farris. Obě fotky již naleznete v galerii. :-)


Selena is set to join The Voice as an advisor

18. srpna 2015 v 14:32 | Adell |  News

Před nějakou dobou se na internetu začali šířit informace,že se Selena stane poradcem jednoho z porotců příští sezóny pěvecké soutěže "The Voice." Dosud však nebylo nic potvrzeno. Tuto zprávu potvrdil až včera časopis People. Epizoda,ve které se objeví naše Sel bude odvysilána již 21. září stanicí NBC ve Spojených státech. Nutno říct,že poradce bude Selena dělat týmu Gwen Stefani. Objevily se celkem 3 kvalitní fotografie z jednoho interview. Všechny fotky již naleznete v galerii ! Z rozhovoru se objevilo taktéž video,ve kterém se tazetelka Sel a Gwen ptá,jaké to pro ně je společně spolupracovat. Interview jsem vám prozatím nepřeložila,ale možná později ano,ještě uvidím. Nic však neslibuji ! :-)