Říjen 2015

Selena pro iHeartRadio

22. října 2015 v 23:09 | Adell |  Gallery Update

Opět tu máme nový photoshoot ! Tentokrát pro iHeartRadio. Nejdená se o moc velký shoot,vlastně jsou z něho dostupné zatím 4 fotky a podle mě jich více už nebude. Všechny jsou opravdu povedené a Seleně to na nich jako vždy neskutečně sluší. Nejen,že Sel nafotila shoot,také nahrála tkzv. "Track By Track" video,ve kterém mluví o každé písni z alba Revival. Nezapomeňte se v galerii podívat na fotky a také si přečíst velmi stručný překlad "Track By Track" :) (něteré písně v překladu chybí)
Revival: Selena říká,že tato píseň je "všechno v jedné písní." Je v ní vše,co cítila za poslední 2 roky.

Kill Em With Kindness: Selena říká,že tato píseň je něco jako motto pro život.

Hands To Myself: Selena říká,že tato píseň je jedna z jejích nejobíbenějších na albu. Byla to předposlední píseň,kterou pro album nahrála a je za ni vděčná,protože je trošku jiná než ostatní. Také prozradila,že byla napsána za pouhý den.

Same Old Love: Selena říká,že tato píseň je o tom,jak lidé vnímají lásku. Ať už jde o přátelství,rodinu či vztah.

Sober: V úplne stručnosti je o tom,že nemusíte potřebovat někoho po celý život. Musíte být spokojeni sami se sebou.

Body Heat: Píseň je inspirována Mexikem,kde byla také nahrána. Stačí prý jen chodit kolem těch Mexičanů,slyšet jejich hudbu,beaty,slyšet je hrát na různé nastroje,potom jen přijít domů a nahrát píseň. Je to song,který představuje co má ráda a kým skutečně je.

Good For You: Píseň je prý o tom,co si ženy mohou zažívat. Byla to 2. píseň,kterou pro album nahrála a je pro ní klenotem.

Comouflage: Říká,že je to jediná balada na albu.

Me & The Rhythm: Tato píseň byla nahrána pro album jako poslední. Je o zábavě,svobodě.

Rise: Píseň slouží především k tomu,aby povzbudila lidi. O tom,aby milovali sami sebe,starali se o sebe.

Nobody: Píseň byla napsána o víře,spojení s bohem.

Je to opravdu velmi stručný překlad. Ve skutečnosti Selena o jednotlivých písních mluvila trošku více.

Selena vystoupí na American Music Awards 2015

21. října 2015 v 22:48 | Adell |  Gallery Update

Mám pro vás velmi dobrou zprávu ! Selena vystoupí i tento rok na American Music Awards. Naposledy zde vystupovala minulý rok s písní The Heart Wants What It Wants. Tenkrát předvedla opravdu krásné vystoupení plné emocí a já jsem přesvědčena o tom,že tak úžasné vystoupení předvede i letos. Zatím není známo s jakou písní zde vystoupí,ale určitě se to brzy dozvíme. AMAs se uskuteční v neděli 22. listopadu,u nás však až v pondělí nebo spíše v neděli kolem 2 hodiny v noci.Pokud budete chtít,můžete si připomenout vystoupení z minulého roku:


(14/10) Selena v show Watch What Happens Live

21. října 2015 v 19:33 | Adell |  Gallery Update

Během nedávného pobytu v New Yorku stihla být Selena také hostem v show Watch What Happens Live v rámci propagace jejího nového alba Revival.Vypadala opravdu nádherně ! Níže se můžete podívat na 23 kvalitních fotografií a také video z celého interview. :)
- Díl byl natočen již 14. října,ale až 18. října se odvysílal.Ariana Grande,Kelly Clarkson a další o novém albu Revival

20. října 2015 v 23:20 | Adell |  News

Album REVIVAL už je více než týden venku a zatím je kladně hodnoceno jak fanoušky,tak i ostatníci celebritami. Například Ariana Grande o něm protřednictvím twitteru napsala velmi pěkná slova. Kladně hodnocen byl také magazínem Rolling Stones,jehož hodnocení bylo 4/5 ! Své nadšení z alba rovněž vyjádřil bratr Ariany - Frankie. Album také pochválila Kelly Clarkson a Camila Cabello. Jsem moc ráda,že nová hudba Sel je úspěšná a doufám,že obsadí vysoké pozice v Billboard 200! :)
"Když už jsme u nové hudby,musím zmínit #REVIVAL,je tak super @selenagomez!! Jsem zamilovaná ♡♡"
Tak super ! Miluju Gratuluju @selenagomez ke skvělému albu !!


• Jaká je právě teď tvoje nejoblíbenější píseň z alba Revival ?
Camila: sober a comouflage. učím se je na kytaru,jsem posedlá celým revival albem,ale hlavně temito dvěma.


Okay,teď je venku tolik nové hudby ! @selenagomez,skvělá práce na novém albu ! Miluju #sober

Selena navštívila Knott’s Scary Farm

20. října 2015 v 17:46 | Adell |  Gallery Update

V sobotu (17. října) Selena navštívila Knott's Scary Farm. Jedná se o zábavný strašidelný park se spoustu atrakcemi. V galerii se můžete podívat na 5 vysoce kvalitních fotografií. :)


Jak to bude s novinkami ?

19. října 2015 v 16:31 | Adell
Jak už jsem psala dříve,chci za vším udělat "tlustou čáru",takže i za novinkami. Moc ráda bych je tu všechny přidala,ale nemám tolik času a trvalo by mi to asi celý den. Za těch pár týdnů,co jsem na stránku nepřidala žádný článek se těch novinek totiž nahromadilo tolik,že bych se zbláznila,kdybych je musela všechny přidat. A když už bych je začala přidávat, objevovaly by se další a další. Takže se moc omlouvám,ale jinak to nejde. Každopádně,už od dneška začnu přidávat ty nejaktualnější novinky ! Máte se na co těšit :)

Vyšlo nové album REVIVAL !

18. října 2015 v 22:33 | Adell |  News

I když tento článek píšu "trošku" později,tak přece jen. Je to vlastně právě teď nejdůležitější věc,která na blogu chybí. :) Minulý pátek (9. října) vyšlo zcela nové album naší Sel pod názvem REVIVAL. Já jsem z něj naprosto nadšená a pro mě je to jedno z nejlepších alb,které vydala,ne li nejlepší. Moje nejoblíbenější písně jsou jednoznačně Sober,Kill Em With Kindness a Comouflage. Každopádně všechny jsou dokonalé ♥ :) Zajímá mě i váš názor,budu ráda,když se o něj podělíte v komentářích. Pokud jste album ještě nesylšeli můžete si ho poslechnout na SPOTIFY. A pokud by jste si chtěli album koupit,nejlevněji ho můžete zakoupit ZDE (standartní verze,339 Kč) a Deluxe verzi na té stejné stránce ZDE (399 Kč) ! :)


kontrola + náběr affiliates (13.10. - 28.10.)

13. října 2015 v 23:22 | Adell
Rozhodla jsem se,že udělám kontrolu a také náběr nových affs,protože spoustu blogů skončilo nebo už nejsou dlouhou dobu aktivní. Pokud tedy chceš být i nadále mým affs,musíš:

- Pochopitelně blog navštěvovat. Bylo by dobré,kdyby jste na blog zavítali aspoň 1-3x týdně. Není to pravidlo,i já někdy obíhám více a někdy zase méně. Podle času. Když však na vašem blogu bude hiatus či dokonce s blogem skončíte,oznámíš mi to. Přiznám se,já sama jsem nic neoznamovala,ale už si na to dám pozor a hiatusy předem oznámím.

- Nepsat komentáře "Ahoj,obíhám." apod. vždy napsat smysluplný komentář.

Co se týče tedy pravidel,mělo by to být vše. Chceš být i nadále mým affs ? Stačí,když do komentáře napíšeš SVOU PŘEZDÍVKU + BLOG !!!

Náběr affiliates

- pokud chcete spřátelit,napiště do komentáře:

• Název blogu + svou přezdívku
• Na koho/co je tvůj blog zaměřený ?
• Proč chceš spřátelit ?