Červenec 2018

Návštěva u terapeuta v Beverly Hills

12. července 2018 v 20:12 | Adell |  Gallery Update

Je známo,že Selena bojuje s úzkostmi a depresemi způsobené nemocí lupus,kterou trpí a kvůli niž musela minulý rok podstoupit náročnou transplantaci ledviny. Ačkoliv se zdá,že momentálně je vše v pořádku, stále musí navštěvovat svého terapeuta, aby se udržovala v psychické pohodě. Dne 3 července byla vyfocena,když v Beverly Hills opouštěla jedno sezení. Můžete si všimnout, že v ruce drží nějaké papíry přičemž na jednom z nich je psáno "kroky ke zdravému vztahu". Co se jejího outfitu týče,tak měla na sobě mikinu s nápisem "Choose Empathy",džíny a černé boty. Celkově mi tu příjde taková smutná,bez nálady,ale není se čemu divit,když sotva odejde od terapeuta a už na ní venku čekají paparazzi. V galerii si můžete prohlédnout 17 fotek.

GALLERY LINK:

Photoshoot pro novou kolekci COACH na podzim/zimu 2018

11. července 2018 v 15:37 | Adell |  Gallery Update

Jak pravděpodobně víte, Selena je od minulého roku tváří značky Coach. Zpočátku pro ni navrhovala pouze kabelky, ovšem od letošního roku bude mít ve splupráci s touto značkou rovněž vlastní kolekci oblečení a to konkrétně na podzim. Dne 1. července se k ní už objevily skvělé HQ fotografie,které jsou vážně krásné,Selena na nich vypadá nádherně a elegantně,což ostatně vždy. Celá kolekce na mě působí takovým dojmem starých časů,jakoby jsme se přesunuli do úplně jiné éry,ale právě to se mi na ní líbí,je to zase něco odlišného a dodává tomu to kouzlo. Co na ni říkate Vy? :)

GALLERY LINK:
Advertising & Campaigns > Coach > 2018 > Fall/Winter

Selena na premiéře pohádky "Hotel Transylvania 3"

8. července 2018 v 23:10 | Adell |  Gallery Update

Nový začátek? Vlastně ani sama nevím. Poté,co jsem zhruba před 2 měsíci skončila a blogu o Miley se mi opět po blogu nějak zastesklo. Před 2 měsíci bych přísahala,že se na blog už nevrátím,ale stále mě to k němu jaksi táhne. Je mi trapné už tady neustále psát,jak budu aktivní a každý den přidávat novinky. Vlastně poslední 2 články se jen omlouvám za svou nekativitu,což mi příjde úsměvné. Každopádně pro tuto chvíli jsem zpět. Doufám,že se najde ještě někdo, kdo zde občas zavítá. ♥

Co se týče novinek,tak se budu snažit nějaké fotky doplnit do galerie,ale na blog zveřejním ty nejnovější.

SELENA NA PREMIÉŘE POHÁDKY "HOTEL TRANSYLVANIA 3"

Na konci června (30) se Selena zúčastnila premiéry pohádky Hotel Transylvania 3, v niž stejně jako v předešlých dílech propůjčila hlas jedné z hlavních postav - upírce Mavis. A musím říci,že vypadala naprosto skvostně,zlatě a celá zářila štěstím. Ta pátá fotka v galerii je úplně nádherná,její úsměv je k nezaplacení. ♥ Co se outfitu týče, oblékla si crop top a delší sukni se vzory květin,což jí neskutečně slušelo. ♥ Stejně tak měla naprosto dokonalý make-up a účes. Je podle mě až neuvěřitelné,,že za 2 týdny oslaví už 26. narozeniny.. Ona i za 10 let bude vypadat úplně stejně. Co se týče samotné pohádky,tak v americkým kinech bude k vidění od 13. července, zatímco v českých a slovenských o den dříve,tedy 12. července. Já osobně jsem kdysi dávno viděla pouze první díl,pohádka je určitě zajímavá a je skvělé,že jí je Sel stále součástí. Do galerie jsem nahrála několik HQ fotek z "červeného" koberce. Jak se Vám tu Sel líbila? :)

SGD-00.jpg SGD-000.jpg SGD-001.jpg SGD-002.jpg SGD-003.jpg SGD-004.jpg
GALLERY LINK: