Gallery Update

Návštěva u terapeuta v Beverly Hills

12. července 2018 v 20:12 | Adell

Je známo,že Selena bojuje s úzkostmi a depresemi způsobené nemocí lupus,kterou trpí a kvůli niž musela minulý rok podstoupit náročnou transplantaci ledviny. Ačkoliv se zdá,že momentálně je vše v pořádku, stále musí navštěvovat svého terapeuta, aby se udržovala v psychické pohodě. Dne 3 července byla vyfocena,když v Beverly Hills opouštěla jedno sezení. Můžete si všimnout, že v ruce drží nějaké papíry přičemž na jednom z nich je psáno "kroky ke zdravému vztahu". Co se jejího outfitu týče,tak měla na sobě mikinu s nápisem "Choose Empathy",džíny a černé boty. Celkově mi tu příjde taková smutná,bez nálady,ale není se čemu divit,když sotva odejde od terapeuta a už na ní venku čekají paparazzi. V galerii si můžete prohlédnout 17 fotek.

GALLERY LINK:

Photoshoot pro novou kolekci COACH na podzim/zimu 2018

11. července 2018 v 15:37 | Adell

Jak pravděpodobně víte, Selena je od minulého roku tváří značky Coach. Zpočátku pro ni navrhovala pouze kabelky, ovšem od letošního roku bude mít ve splupráci s touto značkou rovněž vlastní kolekci oblečení a to konkrétně na podzim. Dne 1. července se k ní už objevily skvělé HQ fotografie,které jsou vážně krásné,Selena na nich vypadá nádherně a elegantně,což ostatně vždy. Celá kolekce na mě působí takovým dojmem starých časů,jakoby jsme se přesunuli do úplně jiné éry,ale právě to se mi na ní líbí,je to zase něco odlišného a dodává tomu to kouzlo. Co na ni říkate Vy? :)

GALLERY LINK:
Advertising & Campaigns > Coach > 2018 > Fall/Winter

Selena na premiéře pohádky "Hotel Transylvania 3"

8. července 2018 v 23:10 | Adell

Nový začátek? Vlastně ani sama nevím. Poté,co jsem zhruba před 2 měsíci skončila a blogu o Miley se mi opět po blogu nějak zastesklo. Před 2 měsíci bych přísahala,že se na blog už nevrátím,ale stále mě to k němu jaksi táhne. Je mi trapné už tady neustále psát,jak budu aktivní a každý den přidávat novinky. Vlastně poslední 2 články se jen omlouvám za svou nekativitu,což mi příjde úsměvné. Každopádně pro tuto chvíli jsem zpět. Doufám,že se najde ještě někdo, kdo zde občas zavítá. ♥

Co se týče novinek,tak se budu snažit nějaké fotky doplnit do galerie,ale na blog zveřejním ty nejnovější.

SELENA NA PREMIÉŘE POHÁDKY "HOTEL TRANSYLVANIA 3"

Na konci června (30) se Selena zúčastnila premiéry pohádky Hotel Transylvania 3, v niž stejně jako v předešlých dílech propůjčila hlas jedné z hlavních postav - upírce Mavis. A musím říci,že vypadala naprosto skvostně,zlatě a celá zářila štěstím. Ta pátá fotka v galerii je úplně nádherná,její úsměv je k nezaplacení. ♥ Co se outfitu týče, oblékla si crop top a delší sukni se vzory květin,což jí neskutečně slušelo. ♥ Stejně tak měla naprosto dokonalý make-up a účes. Je podle mě až neuvěřitelné,,že za 2 týdny oslaví už 26. narozeniny.. Ona i za 10 let bude vypadat úplně stejně. Co se týče samotné pohádky,tak v americkým kinech bude k vidění od 13. července, zatímco v českých a slovenských o den dříve,tedy 12. července. Já osobně jsem kdysi dávno viděla pouze první díl,pohádka je určitě zajímavá a je skvělé,že jí je Sel stále součástí. Do galerie jsem nahrála několik HQ fotek z "červeného" koberce. Jak se Vám tu Sel líbila? :)

SGD-00.jpg SGD-000.jpg SGD-001.jpg SGD-002.jpg SGD-003.jpg SGD-004.jpg
GALLERY LINK:

Selena na protestu "March For Our Lives" v Los Angeles!

29. března 2018 v 22:27 | Adell

Nejdříve bych se Vám chtěla omluvit za více než měsíční neaktivitu. Potřebovala jsem si ujasnit,zda li vše budu stíhat. Ale jsem v plné síle opět zpět. Ovšem rozhodla jsem se začít přidávat už aktuální novinky a starší fotografie postupně doplním do galerie.

Selena se v sobotu 24. března 2018 zúčastnila protestu March For Our Lives ,nikoli však ve Washingtonu,ale v Los Angeles,jehož cílem bylo bojovat o zpřísnění podmínek volného držení zbraní po tom,co útočník zastřelil na floridské střední škole 17 lidí. Selena se pochodu zúčastnila spolu se svými 2 kamarádkami - Courtney Barry a Raquelle Stevens. V průběhu protestu se setkala i s Bellou Thorne. Můžete si všimnout,že si trošku zkrátila vlasy. Co na její nový střih říkáte? Podle mě s ním vypadá zlatě a moc jí sluší! V galerii najdete 83 fotografií.

031~371.jpg 032~367.jpg 033~357.jpg 034~349.jpg 035~339.jpg 036~341.jpg

Selena je tváří březnového vydání magazínu ,,Harper's Bazaar"

10. února 2018 v 16:55 | Adell

Selena Gomez zdobí obálku březnového čísla magazínu "Harper's Bazaar"! Při této příležitosti nafotila za pomocí fotografa Alexi Lubomirski také překrásný photoshoot a samozřejmě časopisu poskytla i obsáhlý rozhovor. Selenu vyzpovídala herečka Katherine Langford,kterou můžete poznat především ze seriálu 13 Reasons Why,jehož jak jistě víte je právě naše Sel výkonnou producentkou. Katherine Seleně podávala otázky například týkající se nového alba nebo instagramu,ale řeč přišla rovněž na deprese a úzkosti,se kterými se Selena potýkala a stále potýká. Určitě zde brzy můžete očekávat překlad. Co se týče ještě photoshootu,Selena jej fotila v prosinci minulého roku v Malibu. Fotografie jsou opravdu velice povedené! Můžete si všimnout,že má Sel na nich ještě blonďaté vlasy,momentálně je přebarvená opět na hnědo,za což jsem celkem i ráda,ovšem ani blond nebyla vůbec špatná! Jí sluší prostě vše. Jak se Vám photoshoot líbí?

GALLERY LINK: Photoshoots > 2018 > harper's bazaar (us) | march 2018 issue (cover)

GALLERY LINK: Photoshoots > 2018 > harper's bazaar (us) | march 2018 issue

(01/04) SELENA GOMEZ NA NAROZENINOVÉ OSLAVĚ SESTRER KHADRA

10. dubna 2016 v 13:49 | Adell

Selena Gomez byla v pátek 1. dubna vyfocena,když opouštěla narozeninovou oslavu sester Khadra,která se konala v nočním klubu Roxy.

(26.03.2016) SELENA HOVOŘÍ O ČTVRTÉM SINGLU,NOVÉ HUDBĚ A MNOHEM VÍCE !

27. března 2016 v 0:09 | Adell

Selena Gomez nedávno poskytla nový telefonický rozhovor. Hovořila o svém nejnovějším albu Revival a rovněž potvrdila,že z něj bude ještě jeden singl ! Kromě toho,zpěvačka prozradila,že je zpět ve studiu a pracuje na nové hudbě. Také komentovala tvorbu Nicka Jonase a zodpověděla na náhodné otázky od fanoušků.


SELENA O VÝBĚRU NOVÉHO SINGLU A NÁVRATU DO STUDIA
>> Selena přemýšlí,která píseň se stane 4. singlem alba Revival a zároveň říká,že je zpět ve studiu a pracuje na svém 6. albu. Také se nemůže dočkat Revival Tour.

SELENA O NOVÉ PÍSNÍ NICKA JONASE A TOVE LO
>> Zpěvačka říká,že již měla možnost píseň slyšet a je nesmírně hrdá na to,co její bývalý partner předvádí.

SELENA O TOM,ŽE JEJÍ SINGLY BYLY #1 V RÁDIU
>> Podle Seleny je to šílené. Je opravdu velmi ráda,že se její hudba líbí ostatním a chce se stát skutečným umělcem.

SELENA POPISUJE FANOUŠKY 3 SLOVY
>> Věřící,soucitní a inteligentní

POSLEDNÍ VĚC,KTEROU SNĚDLA
>> Rýže s fazolemi v karavanu

POSLEDNÍ OSOBA,SE KTEROU SI PSALA
>> Její spolubydlící Courtney

POSLEDNÍ PÍSEŇ,KTEROU SLYŠELA
>> Píseň,kterou napsala ve studiu

PHOTOSHOOTS 2016

1. března 2016 v 13:50 | Adell


GALLERY UPDATE | APPEARANCES | JANUARY 2016

8. února 2016 v 19:42 | Adell


GALLERY UPDATE | CANDIDS | JANUARY 2016

4. února 2016 v 19:21 | Adell
(1.01. 2016) Silvestr na Kostarice

31. ledna 2016 v 11:12 | Adell

Selena strávila Silvestr ve společnosti svých nejbližších přátel. Celá akce se konala v Kostarice v pronajaté vile. V galerii (zatím ještě původní) se můžete podívat na 14 osobních fotografií.

Selena pro iHeartRadio

22. října 2015 v 23:09 | Adell

Opět tu máme nový photoshoot ! Tentokrát pro iHeartRadio. Nejdená se o moc velký shoot,vlastně jsou z něho dostupné zatím 4 fotky a podle mě jich více už nebude. Všechny jsou opravdu povedené a Seleně to na nich jako vždy neskutečně sluší. Nejen,že Sel nafotila shoot,také nahrála tkzv. "Track By Track" video,ve kterém mluví o každé písni z alba Revival. Nezapomeňte se v galerii podívat na fotky a také si přečíst velmi stručný překlad "Track By Track" :) (něteré písně v překladu chybí)
Revival: Selena říká,že tato píseň je "všechno v jedné písní." Je v ní vše,co cítila za poslední 2 roky.

Kill Em With Kindness: Selena říká,že tato píseň je něco jako motto pro život.

Hands To Myself: Selena říká,že tato píseň je jedna z jejích nejobíbenějších na albu. Byla to předposlední píseň,kterou pro album nahrála a je za ni vděčná,protože je trošku jiná než ostatní. Také prozradila,že byla napsána za pouhý den.

Same Old Love: Selena říká,že tato píseň je o tom,jak lidé vnímají lásku. Ať už jde o přátelství,rodinu či vztah.

Sober: V úplne stručnosti je o tom,že nemusíte potřebovat někoho po celý život. Musíte být spokojeni sami se sebou.

Body Heat: Píseň je inspirována Mexikem,kde byla také nahrána. Stačí prý jen chodit kolem těch Mexičanů,slyšet jejich hudbu,beaty,slyšet je hrát na různé nastroje,potom jen přijít domů a nahrát píseň. Je to song,který představuje co má ráda a kým skutečně je.

Good For You: Píseň je prý o tom,co si ženy mohou zažívat. Byla to 2. píseň,kterou pro album nahrála a je pro ní klenotem.

Comouflage: Říká,že je to jediná balada na albu.

Me & The Rhythm: Tato píseň byla nahrána pro album jako poslední. Je o zábavě,svobodě.

Rise: Píseň slouží především k tomu,aby povzbudila lidi. O tom,aby milovali sami sebe,starali se o sebe.

Nobody: Píseň byla napsána o víře,spojení s bohem.

Je to opravdu velmi stručný překlad. Ve skutečnosti Selena o jednotlivých písních mluvila trošku více.
Selena vystoupí na American Music Awards 2015

21. října 2015 v 22:48 | Adell

Mám pro vás velmi dobrou zprávu ! Selena vystoupí i tento rok na American Music Awards. Naposledy zde vystupovala minulý rok s písní The Heart Wants What It Wants. Tenkrát předvedla opravdu krásné vystoupení plné emocí a já jsem přesvědčena o tom,že tak úžasné vystoupení předvede i letos. Zatím není známo s jakou písní zde vystoupí,ale určitě se to brzy dozvíme. AMAs se uskuteční v neděli 22. listopadu,u nás však až v pondělí nebo spíše v neděli kolem 2 hodiny v noci.Pokud budete chtít,můžete si připomenout vystoupení z minulého roku:

(14/10) Selena v show Watch What Happens Live

21. října 2015 v 19:33 | Adell

Během nedávného pobytu v New Yorku stihla být Selena také hostem v show Watch What Happens Live v rámci propagace jejího nového alba Revival.Vypadala opravdu nádherně ! Níže se můžete podívat na 23 kvalitních fotografií a také video z celého interview. :)
- Díl byl natočen již 14. října,ale až 18. října se odvysílal.


Selena navštívila Knott’s Scary Farm

20. října 2015 v 17:46 | Adell

V sobotu (17. října) Selena navštívila Knott's Scary Farm. Jedná se o zábavný strašidelný park se spoustu atrakcemi. V galerii se můžete podívat na 5 vysoce kvalitních fotografií. :)

(11/09) Selena na módní přehlídce "Polo Ralph Lauren" v New Yorku

19. září 2015 v 10:38 | Adell

Selena se v pátek (11. září) zúčastnila módní přehlídky "Polo Ralph Lauren" v New Yorku. Sel vypadala opravdu skvěle. Během show se vyfotila např. se synem Davida Beckhama Brooklynem nebo i samotnou Ralph Lauren. Do galerie jsem nahrála několik fotek od profesionálních fotografů a candids z odchodu.
Selena v show Ryana Seacresta

12. září 2015 v 20:28

Předevčírem (10. září) byla Selena hostem v show Ryana Seacresta "On Air With Ryan Seacrest." Propagovala zde svůj nejnovější singl Same Old Love a album Revival a taktéž odpovídala na otázky od fanoušků. Podívejte se níže na fotografie,nejrůznější videa a můžete si přečíst i PŘELOŽENÉ otázky od fanoušků a odpovědi Sel. :)


Selena hovoří o "bodyshaming."


Selena hovoří o albu Revival - coveru a "tajném" eventu


Selena odpovídá na otázky od fanoušků:


Překlad

• Jak trávíš své volné dny ?
Selena: Obvykle v posteli,nebo v bazéně.

• Definuj své fanoušky v jednom slově.
Selena: inspirující

• Jaká píseň z nového alba je pro tebe nejvíce osobní ?
Selena: Kill Em With Kindness

• Jaká je právě teď tvoje nejoblíbenější píseň ?
Selena: "Hotline Bling" od Drakea.

• Ze všech přijatých rozhodnutí v letošním roce,kterého ses nejvíce bála ?
Selena: Sama ovládat své album a produkovat ho.

• Co bylo nejvíce vzrušující ?
Selena: být producentem alba.

• Okurky nebo Cheetos ?
Selena: okurky

Oficiální cover alba Revival,deluxe verze + celý tracklist

11. září 2015 v 13:54 | Adell

Včerejší den byl pro fanoušky Seleny opravdu výjimečný. Nejen,že vydala svůj nový singl "Same Old Love",také nám prozradila všechny písně,které se objeví na jejím novém albu Revival. Kromě toho bylo oznámeno,že album bude mít hned 2 odlišné covery - jeden pro Deluxe verzi a druhý pro standartní.Podívejte se níže na fotky a celý tracklist.

Revival - Deluxe verze


Revival - Standartní verze


Přidávám vám i slíbený, potvrzený tracklist alba. Jsou v něm i písně z deluxe verze,standartní bude totiž obsahovat pouze 11 písní.

1. Revival (4:06)

2. Kill Em With Kindness (03:37)

3. Hands To Myself (03:20)

4. Same Old Love (03:49)

5. Sober (03:14)

6. Good For You feat. A$AP Rocky (03:41)

7. Camouflage (04:09)

8. Me & The Rhythm (03:33)

9. Survivors (03:41)

10. Body Heat (03:27)

11. Rise (03:03)

12. Me & My Girls (03:30)

13. Nobody (03:37)

14. Perfect (04:02)Selena v nové reklamě pro iPhone 6s

10. září 2015 v 21:32 | Adell

Selena se objevila v nové reklamě pro iPhone 6s od společnosti Apple. Bouhžel jen na pouhé 3 vteřiny,každopádně i přesto doporučuju se na video podívat,protože v něm vypadá opravdu úžasně. Pokud vás zajímá jen Sel,přetočte do 0:44.

Nová selfie ze zákulisí focení photoshootu

9. září 2015 v 20:48 | Adell

Selena přidala na svůj instagram novou selfie,která pochází ze zákulisí focení photoshootu pro módní web Refinery29. Podívejte se na fotku níže v galerii:

Oficiální cover alba Revival

9. září 2015 v 15:44 | Adell

Konečně jsme se dočkali ! Včera (8. září) nás Selena všechny překvapila,když si změnila na svých sociálních sítích profilovou i úvodní fotografii za cover alba Revival,které výjde přesně za měsíc,tedy 9. října ! Musím uznat,že fotka je naprosto úžasná a já osobně jsem z ní opravdu nadšená. Jaký je Váš názor ? Líbí se vám ? Těšíte se na nové album ? Budu ráda,když se podělíte o své dojmy v komentářích.

Selena s otcem a kamarádkami na lodi v Marina Del Rey

7. září 2015 v 18:43 | Adell

Nedělní odpoledne (6. září) Selena strávila ve společnosti svých kamarádek Ashley, Courtney,Rauqell,Caroline Franklin i svého otce Ricarda a to na lodi v Marina Del Rey,Kalifornii. Podívejte se níže na 4 kvalitní fotky:


Selena na obálce magazínu Jolie

7. září 2015 v 17:59 | Adell

Naše Selena se objevila na obálce německého časopisu s názvem Jolie. Titulní fotografie (cover) je ze staršího photoshootu a to konkrétně pro časopis Glamour,ovšem uvnitř můžeme obdivovat dvě zcela nové fotky focené přímo pro tento časopis. Selena pochopitelně poskytla taktéž rozhovor ve kterém hovoří o novém albu. Říká,že bude smíchané s rapem a objeví se na něm i nějaké taneční písně. V galerii najdete 5 fotografií.

Selena na cestě do restaurace The Nice Guy

7. září 2015 v 15:25 | Adell

V pátek (4. září) byla Selena viděna,když přijížděla na večeři do restaurace "The Nice Guy",kterou si v poslední době celkem oblíbila. Sel zvolila krásné,jednoduché černé šaty a k tomu černo-červené lodičky. Vypadala opravdu krásně. Na večeři byla společně s jejími přáteli mezi kterými byla i Courtney Barry a Caroline Franklin. V galerii najdete 8 vysoce kvalitních candids fotografií a taktéž 2 osobní fotky z tohoto dne:

(8x)Video Music Awards 2015

5. září 2015 v 13:47 | Adell

Selena se v neděli,30. srpna zúčastnila "Video Music Awards 2015." Sel zde byla nominovaná v kategori "Song of Summer",ale bouhžel nevyhrála. Cenu si odnesla skupina 5 Second Of Summer. Selena však vypadala opravdu krásně. I když byla započítaná jako 2 nejhůř oblečená celebrita na červeném koberci,což nechápu. Celý večer trávila nejvíce se svou nejlepší kamarádkou Taylor Swift,ale i s Gigi Hadid, Martha Hunt, Hailee Steinfeld, Cara Delevingne, Serayah McNeill, Lily Aldridge, Mariska Hargitay a Karlie Kloss. V galerii naleznete všechny fotky z červeného koberce,publika,after párty a příchodu zpátky do hotelu.
P.S. - Omlouvám se za týdenní neaktivitu,všechny novinky se budu snažit doplnit.

MTV Video Music Awards - Red Carpet


MTV Video Music Awards - Audience


MTV Video Music Awards - Republic records after party


Selena arriving at the Sunset Tower Hotel in Los Angeles, CA


 
 

Reklama