News

Ariana Grande,Kelly Clarkson a další o novém albu Revival

20. října 2015 v 23:20 | Adell

Album REVIVAL už je více než týden venku a zatím je kladně hodnoceno jak fanoušky,tak i ostatníci celebritami. Například Ariana Grande o něm protřednictvím twitteru napsala velmi pěkná slova. Kladně hodnocen byl také magazínem Rolling Stones,jehož hodnocení bylo 4/5 ! Své nadšení z alba rovněž vyjádřil bratr Ariany - Frankie. Album také pochválila Kelly Clarkson a Camila Cabello. Jsem moc ráda,že nová hudba Sel je úspěšná a doufám,že obsadí vysoké pozice v Billboard 200! :)
"Když už jsme u nové hudby,musím zmínit #REVIVAL,je tak super @selenagomez!! Jsem zamilovaná ♡♡"
Tak super ! Miluju Gratuluju @selenagomez ke skvělému albu !!


• Jaká je právě teď tvoje nejoblíbenější píseň z alba Revival ?
Camila: sober a comouflage. učím se je na kytaru,jsem posedlá celým revival albem,ale hlavně temito dvěma.


Okay,teď je venku tolik nové hudby ! @selenagomez,skvělá práce na novém albu ! Miluju #sober

Vyšlo nové album REVIVAL !

18. října 2015 v 22:33 | Adell

I když tento článek píšu "trošku" později,tak přece jen. Je to vlastně právě teď nejdůležitější věc,která na blogu chybí. :) Minulý pátek (9. října) vyšlo zcela nové album naší Sel pod názvem REVIVAL. Já jsem z něj naprosto nadšená a pro mě je to jedno z nejlepších alb,které vydala,ne li nejlepší. Moje nejoblíbenější písně jsou jednoznačně Sober,Kill Em With Kindness a Comouflage. Každopádně všechny jsou dokonalé ♥ :) Zajímá mě i váš názor,budu ráda,když se o něj podělíte v komentářích. Pokud jste album ještě nesylšeli můžete si ho poslechnout na SPOTIFY. A pokud by jste si chtěli album koupit,nejlevněji ho můžete zakoupit ZDE (standartní verze,339 Kč) a Deluxe verzi na té stejné stránce ZDE (399 Kč) ! :)

Selena odhaluje,jak se cítila,když dostala nabídku být velvyslancem Pantene

19. září 2015 v 21:30 | Adell

Youtube kanál Pantene byl aktualizován novým videem s naší Selenou. Zpěvačka v něm odhaluje,jak se cítila,když dostala nabídku,aby byla velvyslancem této značky. Podívejte se na video a i český překlad:

"když jsem dostala nabídku být velvyslancem Pantene,byla jsem nadšená,že jsem zvažována pro tak kultovní značku. To co oni představují a to co já podporuji je velmi podobné,zpráva ženě "Být silná je krásné" je to co chci,aby mé fanynky věděly a cítily se sebejistě. Když jsem byla menší,moje máma byla kadeřnicí takže vždy,když pomyslím na Pantene,vybavím si sprej na vlasy v naší koupelně v Texasu. Je to neskutečné ! Jsem velmi nadšena a poctěna,že jsem byla vybrána."

Oficiální premiéra singlu Same Old Love

10. září 2015 v 22:12 | Adell

Myslím,že toto opravdu nikdo nečekal ! Selena nás dnes všechny překvapila a vydala svůj nový singl - Same Old Love z alba Revival! Píseň je nádherná.. podle mě je na stejné úrovni jako Good For You. Napsala ji zpěvačka Charli XCX (kterou mimochodem můžeme zaslechnout i v refrénu) a produkovali ji Stargate a Benny Blanco. Pro zajímavost - zpočátku byla nabídnuta Rihanně ! Každopádně níže si nový singl můžete poslechnout a budu moc ráda,když napíšete váš názor. Který singl se vám líbí více,Good For You nebo Same Old Love ? :)


Videoklip k singlu "Good For You" je VEVO certifikovaný !

7. září 2015 v 18:13 | Adell

Předevřírem (5. září) dosáhl videoklip k prvnímu singlu z alba Revival "Good For You" 100 miliónů shlédnutí,což znamená,že má Sel do sbírky další,v pořadí již 11. VEVO certifikát. Seleně gratuluju,doufám,že píseň bude sbírat úspěchy i nadále. Níže naleznete celý seznam videoklipů od Sel,které byly VEVO certifikované a taktéž si můžete videoklip připomenout.

1. Tell me Something I Don't Know
2. Naturally
3. Round and Round
4. A Year Without Rain
5. Who says
6. Love You Like a Love Song
7. Hit The Lights
8. Come and Get It
9. Slow Down
10. The Heart Wants What it Wants
11. Good For You

Píseň "Good For You" je v USA certifikována platinou i zlatem

28. srpna 2015 v 23:39 | Adell

2 měsíce po přemiéře a téměř bez jakékoliv propagace,nejnovější singl naší Seleny "Good For You" byl v USA certifikován zlatem a platinou, což znamená,že se prodalo více než 1 000 000 kopií této písně. Pro Sel je to opravdu velký úspěch a pro ASAPA Rocky vlastně největší úspěch v jeho kariéře. Gratuluju !

Aktuální a zajímavé novinky (17.8.2015)

18. srpna 2015 v 21:24 | Adell

Včerejší den nám přinesl spoustu zajímavých novinek. Abych nemusela psát "milión" článků,vše jsem shrnula do jednoho. Doporučuju vám si vše přečíst.

>>> Demi Lovato začala Selenu opět sledovat na instagramu.
>>> Selena na instagramu překročila haranici 41 miliónů "followers."
>>> Selenina manažerka Aleen Keshishian potvrdila,že nové album "Revival" výjde 9. října a Sel se vydá na tour už v příštím roce (2016) !
>>> Album "Revival" je již dokončeno.

Selena is set to join The Voice as an advisor

18. srpna 2015 v 14:32 | Adell

Před nějakou dobou se na internetu začali šířit informace,že se Selena stane poradcem jednoho z porotců příští sezóny pěvecké soutěže "The Voice." Dosud však nebylo nic potvrzeno. Tuto zprávu potvrdil až včera časopis People. Epizoda,ve které se objeví naše Sel bude odvysilána již 21. září stanicí NBC ve Spojených státech. Nutno říct,že poradce bude Selena dělat týmu Gwen Stefani. Objevily se celkem 3 kvalitní fotografie z jednoho interview. Všechny fotky již naleznete v galerii ! Z rozhovoru se objevilo taktéž video,ve kterém se tazetelka Sel a Gwen ptá,jaké to pro ně je společně spolupracovat. Interview jsem vám prozatím nepřeložila,ale možná později ano,ještě uvidím. Nic však neslibuji ! :-)


Selena will perform with Taylor Swift on the 1989 tour

17. srpna 2015 v 22:24 | Adell

Včerejší den nám přinesl úžasnou zprávu ! Selena bude hostem zpěvačky Taylor Swift na jednom z jejích koncertů v rámci 1989 tour. Tato informace je 100 % potvrzena a to rádiem Capital FM. Sice zatím nevíme,kdy přesně se objeví na jednom pódiu,ale určitě to bude velmi brzy. Máme se na co těšit. Pro připomenutí,Selena a Taylor už spolu jednou vystupovaly a to v roce 2011. Tenkrát společně zazpívaly píseň Who Says (od naší Sel) ! Kdyžtak se můžete na video opět podívat a zavzpomínat. (pokud jste ho ještě neviděli,určitě stojí za shlédnutí)

"Same Old Love" - Selenin nový singl !

9. srpna 2015 v 23:11 | Adell
Nakonec jsem se rozhodla blog opět obnovit. Doufám,že Vás po skoro měsíční neaktivitě neomrzel. Budu se snažit být aktivní co nejvíce,ale nemůžu slíbit,že nebude žádný hiatus. Dnes Vám přináším celkem zajímavou novinku na kterou jsme čekali snad všichni. Známe název nového Seleniného singlu pro její album "Revival",které výjde na podzim tohoto roku ! Nový singl nese název "Same Old Love" a byl napsán skladately (a skladatelkou),kteří mají za sebou velké úspěchy ! Stargate (Come & Get It), Benny Blanco (diamanty) a taktéž Charli XCX (Fancy.) Zatím se neobjevili žádné přesnější informace,ale říká se,že tato píseň výjde už ke konci srpna,v průběhu září. Dále koluje fáma,že Selena vystoupí právě s tímto novým singlem na Video Music Awards,které se uskutěční už 30. srpna 2015. Prý by tam měla vystoupit i s Good For You. No zatím to Sel ani její manažerka nepotvrdila,takže uvidíme. Každopádně by to bylo úžasné ! Co myslíte ?

Selena's new single "Good For You" is out now !

22. června 2015 v 19:25 | Adell

Dnes (22.6.2015) vydala Selena v časných ranních hodinách její nový singl "Good For You",který nazpívala společně s rapperem A$AP Rocky. Bouhžel na samotný videoklip si budeme muset ještě 4 dny počkat - tedy do pátku 26.6.2015. Společně s oficiálním audiem singlu přidala Selena na svůj VEVO kanál i teaser videoklipu,takže máme možnost podívat se na prvních 33 sekund music videa.Mě osobně se píseň velmi líbí.Jaký máte na ni názor vy ? Budu ráda,když mi ho napíšete do komentářů."Good For You" - New Selena's single

18. června 2015 v 20:53 | Adell

Selena všechny překvapila,když v pátek večer (12.6.2015) přidala na instagram novou fotografii s popisem,který obsahoval název nového singlu a taktéž přesný datum vydání. Nového singlu s názvem "Good For You" se dočkáme již za 4 dny - 22.6.2015 ! Dnes (18.6.) jsme se také dozvěděli jednu úžasnou novinku a to,že na songu se Selenou spolupracoval i rapper A$AP Rocky. Podívejte se níže na všechny dostupné fotografie z natáčení videoklipu:Becky G about Selena in her new song

7. června 2015 v 23:06 | Adell

Zpěvačka a raperka Becky G má v plánu co nevidět vydat svůj první debutový album.Na youtube se objevilo audio její nové písně "Dodger Blue" ve kterém zpívá o naší Seleně a to z jednoho prostého důvodu.Selenu a Becky totiž spojuje společné prostřední jméno a příjmení - Marie Gomez.Becky se tak prostřednictvím písně snaží vysvětlit,že si opravdu nejsou příbuzné.V písní zpívá,nebo spíše rapuje: "Jsem Gomez,ale Selenu neznám." Poslechněte si song níže.

 
 

Reklama